.

.

Пинк Chiffon Високо Ниско Здолниште Панделки Половината Кат Должина Асиметрични Здолниште Лето Стил Здолништа Жените Сопствени Направени Висока Quarlity

Пинк Chiffon Високо Ниско Здолниште Панделки Половината Кат Должина Асиметрични Здолниште Лето Стил Здолништа Жените Сопствени

DEN 1296.00
DEN 1153.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако не можете да најдете вашата големина тука , ве молиме оставете порака во вашата нарачка ни кажува :
половината ( сантиметар или инчи )
колковите ( сантиметар или инчи )
вашиот здолниште должина ( сантиметар или инчи )
Љубезно Потсетување :
Општо земено, ние само треба модел на слики. нашите здолништа се вообичаени , тоа значи ,ние ќе го направи секој здолниште исто како модел picyure според големина .
Љубезно Потсетување :
Тоа се нашите боја на топ листите вистински фотографии , исто така, се нашите ткаенина примерок . така, можете да изберете било која боја од нив, само кажете ни бојата број можете да изберете , ние ќе го направи тоа боја за вашата здолниште !
1. Кина Пост Воздух Mail , Бесплатен Превозот за сите земји.
Времето за испорака е околу 15-45 работни денови во нормален, за повеќето земји. Може да биде малку доцнење во текот на зафатен време.
2. e-Пакет, Бесплатен Превозот во САД, велика БРИТАНИЈА, Канада, Австралија, Русија, Франција, Израел, Саудиска Арабија и Украина
Нормално, времето за испорака е околу 5-15 работни денови.
3. e-ЕМС/EMS
Во нормален случај, времето за испорака е 5-15 дена за повеќето земји. На Бразил може да биде околу 30 дена. Тоа, според обичаите на различни земји.
4. Посебна Линија за да Франција, велика БРИТАНИЈА, АУ и повеќето Европски земји
Пакет ќе испратени од страна на EMS во Кина и ДПД во дестинација. Тоа трае 5-7 работни денови за да пристигне до дестинацијата. Тоа е бесплатно на царинската такса во нормала. Ако ја изберете оваа превозот начин, поштенски ќе околу $10 до$15.
5. Aramex на Саудиска Арабија, Катар, Обединетите Арапски Емирати, итн
Тоа е брз начин за горенаведените земји. Само чини околу 5-7 дена за испорака. Но поштенски ќе биде околу $20-30
6.Четирите Главни Изразува. DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex
Речиси сите производи може да се врати, освен сопствени направени оние. Ве молиме да го задржи здолниште сосема нов со оригинални тагови и етикета на.
Ве молиме контактирајте со нас пред да се испрати здолниште назад!
Ние ќе ви даде врати детали. Ако само се врати на здолниште до адресата на пакетот, ние не може да го добие и наплата тебе.
1. Ако се најде во здолниште во погрешна боја или мерења, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
2. Доколку постои очигледна квалитет проблем со здолниште, како што се големи нечистотии, скршени или дефекти површина, ве молиме да ни испрати јасни фотографии во рок од 3 работни дена бидејќи ќе добиете здолниште. Можете да се вратите и наплата или да го промените здолниште.
3.Ако тоа не е квалитет проблем, ние ќе го одбие поштенски кога ќе наплата тебе.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
здолниште
Бренд Име:
WDPL
Материјал:
Полиестер
Декорација:
Никој
Половината:
Природни
Силуета:
Асиметрични
Фустани Должина:
Кат Должина
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата