.

.

Жените се Прилагодите Пролет Лето Плус Големина 3XS-10XL Секојдневен Висок Појас Линија Лимон Цвет Печати Над Коленото Краток Chiffon Мини Здолниште

Жените се Прилагодите Пролет Лето Плус Големина 3XS-10XL Секојдневен Висок Појас Линија Лимон Цвет Печати Над Коленото Краток

DEN 767.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Жените се Прилагодите Пролет Лето Плус Големина 3 XS-10 XL Секојдневен Висок Појас Линија Лимон Цвет Печати Над Коленото Краток Chiffon Мини Здолниште
Големина На Табелата
Должина 40cm

Кон својствата

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL, 7XL
Пол:
Жените
Декорација:
Никој
Половината:
Империја
Шаблон Тип:
Флорални
Стил:
Повик
Материјал:
Полиестер
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Силуета:
А-Линија
Половината Тип:
Пејџ
Стил:
Слатка
Skirtlength:
кратко здолниште
Шема:
Дизајн и Боја
Поп елементи/процес:
Пати печатење
Година сезона:
Летото 2016 година

Најдобри предлози во категоријата