.

.

Нови Пристигнување Памук Бебе Romper Девојка Симпатична Новороденче 1 Круна Jumpsuits Rompers Чипка Фустани Принцезата Роденден Костим Детска Облека

Нови Пристигнување Памук Бебе Romper Девојка Симпатична Новороденче 1 Круна Jumpsuits Rompers Чипка Фустани Принцезата Роденден

DEN 600.00
DEN 480.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина Должина Биста За Возраст
S 36cm 44cm 0-3 месеци
М 38cm 46cm 3-6 месеци
L 40cm 48cm 7-12 месеци
XL 42cm 50cm 13-24 месеци Прирачник за мерење, ве молиме овозможи 2-3cm за грешки
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се кредитни картички, реално банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union).
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде
привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавена се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.
Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Превозникот Име Проценето Време во Транзит од Кина во САД Следење Услуга
4-7 работни дена dhl
4-7 работни дена fedex
Од 3-7 работни дена Sf
за 30 работни дена или повеќе Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
за 7-15 работни дена e Packet
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивниот
оригиналниот статус. Контактирате за Ако имате било какви прашања ,ве Молиме слободно контактирајте со нас,Ние ќе ви одговори веднаш штом е можно,ви благодариме!
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти
позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута.
Ви благодариме!

Кон својствата

Бебе Возраст:
0-3 месеци 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци, 19 до 24 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
памук и чипка
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Писмо
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
YK&Љубов
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
S M L XL

Најдобри предлози во категоријата