.

.

Памук Новороденче Момчиња Девојчиња Bodysuit Jumpsuit Со Чорапи Карактер Supergirl Чисто Бебе Триаголник Jumpsuit Поставува Облека

Памук Новороденче Момчиња Девојчиња Bodysuit Jumpsuit Со Чорапи Карактер Supergirl Чисто Бебе Триаголник Jumpsuit Поставува

DEN 720.00
DEN 403.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Предмет Тип : Бебе Romper Bodysuit За Девојки Материјал : Памук, Полиестер, Возраст : NB-18 Месец Вистински Фото : Yes Големина : 80,90,95 Цртан Лик : Supergirl Затворање Тип : Покриени Копчето Декорација 1 : Активни Бебе Девојка Триаголник Bodysuit Со Чорапи Декорација 2 : Б aby Триаголник Jumpsuit Лето Облека За Девојката Декорација 3 : Едно Парче Фудбал Фудбал Деца Бебе Romper Декорација 4 : N ewborn Бебе Девојка Облека Romper Bodysuit со Чорапи Памук Новороденче Момчиња Девојчиња Bodysuit Jumpsuit Со Чорапи Карактер Supergirl Чисто Бебе Триаголник Jumpsuit Поставува Облека 1. Ве молиме Мерка на Вашето Бебе Биста, Висина, Рамо за да Изберете Големина. 2. Нашите Фустан Сите Мерка од Страна на Страна, Можеби Малку Грешка, 1-3cm. 3. Различни Дизајни за Различни Големина, ве Молиме Контактирајте Со Нас ако Ви се Збуни За Големината. 4. Ако Имате Било какви прашања или Проблем, ве Молиме Контактирајте со Нас Пред да се Даде Повратна информација. 5. Доколку Купите Повеќе Од 10 Парчиња, ве Молиме Контактирајте со Нас за да Ви Даде Попуст.
Големина Бебе Облека Должина Биста Висина Возраст 80 42cm 16.5" 26cm 10.2" 48-60cm 18.9"-23.6" NB-6 M 90 44cm 17.3" 27cm 10.6" 62-76cm 24.4"-29.9" 7-12 M 95 46cm 18.1" 28cm 11" 70-83cm 27.5"-32.6" 13-18 МИЛИОНИ

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Стил:
Активни
Пол:
Унисекс
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
CD67
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Цртан филм
Материјал:
Памук,Полиестер
Бренд Име:
Giugnolaluna
вистински фото:
Yes
Големина:
80,90,95
Возраст:
NB-18 Месец
Цртан лик:
Supergirl
боја:
Зелена, Розова, Црвена
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Повик Триаголник Bodysuit За Девојка Romper Облека
Сезоната:
Пролет Лето
Decoration1:
Повик Симпатична Супермен Бебе Bodysuit За Момче Облека
Decoration2:
Дете Новороденче Jumpsuit Облека со Чорапи

Најдобри предлози во категоријата