.

.

лето 2018 бебе bodysuits 0-24M кратко sleeve тело бебиња новородено бебе девојка момче облека памук младата jumpsuit цртан филм костим

лето 2018 бебе bodysuits 0-24M кратко sleeve тело бебиња новородено бебе девојка момче облека памук младата jumpsuit цртан филм

DEN 335.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[фото]-[0000]
[xlmodel]-[size]-[9999]
Мерење Во CM Големина на Тело, Должина на Телесната Тежина(kg) 3 M 55 - 60 3.6 - 5.7 6 M 60 - 65 5.7 - 7.5 9 M 65 - 70 7.5 - 9.3 12 M 70 - 75 9.3 - 11.1 18 МИЛИОНИ 75 - 80 11.1 - 12.5 24 M 80 - 85 12.5 - 13.6
Мерење Во Инчи Големина на Тело, Должина на Телесната Тежина(lb) 3 M 21.7 - 23.6 7.9 - 12.5 6 M 23.6 - 25.6 12.5 - 16.5 9 M 25.6 - 27.6 16.5 - 20.5 12 M 27.6 - 29.5 20.5 - 24.4 18 МИЛИОНИ 29.5 - 31.5 24.4 - 27.5 24 M 31.5 - 33.5 27.5 - 29.9

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Јака:
О Деколте
Бренд Име:
OrangeMom
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
2
Стил:
Streetwear
Материјал:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Краток
Пол:
Унисекс
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации

Најдобри предлози во категоријата