.

.

Фотографија Реквизити Новороденче Долг Ракав Чипка Romper Backless Bowknot Бебе Облека За Новороденчињата

Фотографија Реквизити Новороденче Долг Ракав Чипка Romper Backless Bowknot Бебе Облека За Новороденчињата

DEN 216.00
DEN 173.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Фотографија Реквизити Новороденче Долг Ракав Чипка Romper Backless Bowknot Бебе Облека За Новороденчињата
Материјал : чипка
Боја : бела
Возраст : новородените
Тежина : околу 25g
Ние претпочитаат плаќање преку Зачувам.
(Зачувам прифати TT трансфер,Western union,Webmoney,Виза,Qiwi паричник,Boleto)
Кина пост е бавно се изразам,со цел да се добие побрзо,pls подолу се однесуваат на превозот методи,ви благодариме за вашето време :
1 : руската Купувачи : ви препорачуваме да изберете "epacked" како вашиот склопот на превозот метод,кој ќе пристигне рок од 15-25 дена.
2.Бразил Купувачи : ви препорачуваме да изберете "посебна линија-YW" или "Сингапур пост" како вашиот склопот на превозот метод,кој ќе пристигне рок од 15-50 дена.Додека вашата нарачка износ може да се надмине $30 ,ние може да ви даде бесплатен превозот со Посебна линија-YW. Можете да нè контактирате за да ја промени цената.
3.САД купувачи : ви препорачуваме да изберете "Epacked" како вашиот склопот на превозот метод,кој ќе пристигне рок од 7-15 дена.Тоа е бесплатен превозот.
4.Други купувачи : Ние ви препорачуваме да се купи повеќе во нашата продавница едно време,можете да добиете 2 предности :
а)Попуст,толку повеќе ќе ви ги купите, повеќе попуст можете да го добиете
б)Подобро превозот метод,која ќе ви помогне да ги добиете побрзо
5.Pls оставете ни го вашето целосно име и презиме и целосна точна адреса, вклучувајќи вашата куќа не. и поштенски код на цел.Или тоа може да предизвика парцела се врати.
1)Ако стоката се врати или изгубени, ние ќе го препрати или рефундирање на дека.
2)Ако стоката квалитет проблем или оштетен,ние исто така, обезбеди препрати или наплата.
Ние се потпираат на Aliexpress углед и задоволство на Клиентите за да се успее.Вашата позитивни повратни информации е од исклучително значење за нас,pls љубезно ни даде позитивни повратни информации. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Кон својствата

Дете НИ Големина:
Новороденче
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Материјал Состав:
Памук
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Spandex,Памук
Бренд Име:
partisig
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
180204
Затворање Тип:
Pullover
Должина На Ракав:
Долг Ракав
боја:
Бела
Возраст:
новороденчињата
Материјал:
Чипка

Најдобри предлози во категоријата