.

.

година оригинални БЕБЕ BODYSUIT Памук Детското Тело Вест Облека Jumpsuit Бебе Момче Девојка Bodysuit Лето roupas де bebe

година оригинални БЕБЕ BODYSUIT Памук Детското Тело Вест Облека Jumpsuit Бебе Момче Девојка Bodysuit Лето roupas де

DEN 381.60
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Нови пристигнување! Висок квалитет и ниска цена!
Материјал : памук, Возраст : 3-24 M
Answer : ___________________________ Note : бојата е различно, стилот е ажурирана брзо, сликата боја е само за референца!
Ние ги испратите на боја и модел случајно! Пакетот вклучува : 2 парчиња (1 Везови *1 Print)
(Разлика стил ,големина е litte разлика , укажуваат на тоа Мама изберете поголема големина за вашето бебе)
Дел од Везови Стил :
за момчиња :
за девојките :
Дел од Печатени Дизајн
за момчиња :
за девојките :

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
SZ006
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Цртан филм

Најдобри предлози во категоријата