.

.

Y79 кратки ракави триаголник Качување облека новороденче Romper Органски памук не-флуоресцентни агент различни модели факултативна

Y79 кратки ракави триаголник Качување облека новороденче Romper Органски памук не-флуоресцентни агент различни модели факултативна

DEN 408.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


6 M Препорачува висина 50-60cm 9 M Препорачува висина од 60-70cm 12 M Препорачува висина од 70-80см 18 МИЛИОНИ Препорачува висина 80-85cm 24 M Препорачува висина 85-90cm

Кон својствата

Бебе Возраст:
6M, 9M, 12M, 18 МИЛИОНИ, 24M
Тип На Објект:
Bodysuits
Одделот За Името:
Бебето
Шаблон Тип:
Цртан филм
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Материјал:
Памук
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Број На Модел На:
y79

Најдобри предлози во категоријата