.

.

Бебе Девојки Долг Ракав Plaid Деца Фустани Одговараат 2017 Бебе Девојки Фустан Костим Деца Партија Облека+Девојки Leggings+Фокс Торба 3PCS

Бебе Девојки Долг Ракав Plaid Деца Фустани Одговараат 2017 Бебе Девојки Фустан Костим Деца Партија Облека+Девојки Leggings+Фокс

DEN 929.28
DEN 744.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Бебе Девојки Долг Ракав Plaid Деца Фустани Одговараат 2017 Бебе Девојки Фустан Костим Деца Партија Облека+Девојки Leggings+Фокс Торба 3 PCS
12 M.24 M Испрати S
3 T .4 T Испрати M
5 T Испрати L

Кон својствата

Дете НИ Големина:
12M, 24M, 3T, 4T, 5T
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Rompers
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Бренд Име:
Деца Приказни
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал Состав:
100%памук
Материјал:
Памук,Волна,Полиестер
Затворање Тип:
Еден Гради
Број На Модел На:
Т-16062
Шаблон Тип:
Plaid
Големина:
80.90.100.110.120
Одговара:
12M.24M.3T.4T.5T
облека:
девојки облека
Фустани:
Бебе Девојки Фустани

Најдобри предлози во категоријата