.

.

Ажурирање D Тип на Авто Гума Печат Лента 3M Автомобил Рамка на Врата Хаубата Багажникот Покрие Запечатување Ленти Заптивки на Вратите

Ажурирање D Тип на Авто Гума Печат Лента 3M Автомобил Рамка на Врата Хаубата Багажникот Покрие Запечатување Ленти Заптивки на

DEN 281.28
DEN 239.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кажете збогум на бучава, кал и raindrop! Подобрување на leakproofness на вашиот автомобил, да го подобри комфорт при возењето! Универзална одговара, усвојување на животната средина материјал на бендот 3 M лепило,врши и во водоотпорен,dustproof,и soundproof. Функции : Намалување на влијанието од вратите, да ја прошири услугата живот. Затварањето на вратата јазот, да се спречи матна вода доаѓање. Правец на намалување на бучава, се создаде тивка средина. Спречи изложени на воздух, се прават поудобно возење. Модел : Наведнат D тип (Ажурирање за Големи D тип) Според некои клиенти барања, овој тип е ажурирана од Големи D тип, можете да изберете соодветен модел како вашата потреба.
Нашиот работен распоред :
Се обединуваат Државите : PM7 : 00 - AM10 : 00
Руската Федерација : НА3 : 00 - ЧАСОТ6 : 00
Шпанија : AM1 : 00 - PM4 : 00
Бразил : PM9 : 00 - AM11 : 00
П : Се производ фотографии вистински?
A : Да,на Сите фотографии на екранот се 100% реално.и фотографии се преземени од себе.Но, можеби постојат и некои боја сенчење, бидејќи на монитори.
П : Како можам да се плати за мојата купување?
A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; пари booker, T/T;western union.
П : Кога на испорака?
A : ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-3 дена(според цел е количество )по уплатата.Но, во случај на било топло производи се привремено надвор од акциите,ние ќе го контактот што побрзо да побара продолжување или промена други предмети или некој од вашиот предлог.
П : Колку чини да брод на мојата земја?
A : Пакет помалку од 2kg ќе биде испорачуван Кина Пост Воздухопловната.објектот што би сакале да ги купите тежи повеќе од 2kg.
Можете да поставите наредби одделно, правејќи се дека секоја цел тежи помалку од 2kg, да ги искористат предностите на бесплатен превозот.
Можете или да изберете друг изразат превозникот, може да брод на пакет преку Fedex/DHL/UPS-от за вас пакет!
П : дали постои следење на број за мојот објект?
A : Да, Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,ние брод секој ред со нивниот следење на број и можете да го видите!
но,Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,тоа само може да се следи во текот на Кина.Мислам тоа нема следење на информации кога пристигнува вашата земја.
Но, ве молам, не грижете се за тоа .Ќе добиете пакет нормално. Ако сте загрижени во врска со вашиот производ ќе се изгубат во испраќањето, јас ви препорачуваме да изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
П : јас сум препродавач, јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, Што е трговија на големо цена?
A : ви Благодариме за вашето барање. ако сакате да се купи голема количина, ве молиме Контактирајте со нас .ние ќе ви даде најдобра цена. ви благодариме

Кон својствата

боја:
1 Метар, 2 Метри, 3 Метри, 4 Метри, 5 Метри
Тип На Објект:
Филери, Лепила & Пломби
Објектот Висина:
1.5cm
Материјал Тип:
EDPM
Специјални Функции:
Звучна изолација; анти-прашина
Бренд Име:
FIRSTPLUS
Име На Модел:
FP-533
Објектот Должина:
1m
Објектот Ширина:
1.2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Тежина:
0.05kg
Автомобил Направи:
Универзална
Модел:
Наведнат D Столб
Објект Од Тип 2:
Лепила & Sealan
Специјален материјал:
EPDM + 3M Налепница
ОДГОВАРА ЗА:
автомобил вратите,хаубата, мотор, поклопецот на багажникот
Функција:
Изолација на бучава
Функција:
Висок Квалитет на печат
Примена:
Врати Работ Guard Buffers

Најдобри предлози во категоријата