.

.

професионални трајни корисен прозорец багра алатка портокал тешко автомобил налепница асистент алатки squeegee A25

професионални трајни корисен прозорец багра алатка портокал тешко автомобил налепница асистент алатки squeegee A25

DEN 95.52
DEN 85.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете
крајот
Професионални прозорец багра алатка жолта тешко squeegee Опис на Производот
Модел : A25
Производ : бела тешко картичка squeegee
Големина : 13 * 5 CM
Материјал : Тешко PP
Примена : Винил инсталирање алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Функција : Флексибилен, еко-пријателски, имаат големи залихи, може да снабдување на стока во краток период.

Кон својствата

Материјал:
Гума
Бренд Име:
ehdis
Тип:
жолта тешко картичка squeegee
Материјал:
тешко картичка материјал
Големина на:
13cm x 5cm
Бои:
Жолта
useage:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Живот:
4-5years

Најдобри предлози во категоријата