.

.

EHDIS Мулти Автомобил Прозорец Scraper Прозорец Багра Алатки Винил Филм Отстрани Алатки Бела Вода Wiper Squeegee Сечилото Прозорецот се Мијат Исчистете Алатка

EHDIS Мулти Автомобил Прозорец Scraper Прозорец Багра Алатки Винил Филм Отстрани Алатки Бела Вода Wiper Squeegee Сечилото Прозорецот

DEN 239.52
DEN 213.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


започнете EHDIS Мулти Автомобил Прозорец Scraper Прозорец Багра Алатки Винил Филм Отстрани Алатки Бела Вода Wiper Squeegee Сечилото Прозорецот се Мијат Исчистете Алатка
Модел : A67
Алатка Име : Бела Slammer Се Справи Со Squeegee
Материјал : Пластика
Големина : 150mm×185mm
Тежина : 40g
Функција : бело Slammer е омилена нијанса алатка која може да се користи како тешко картичка-завршувањето алатка за избор на прозорецот филм инсталации. Tinter може да заврши на Slammer во слој на памучна ткаенина или lint-слободен хартиена крпа кога чистење во аглите и заедно работ дихтунзи, wicking вода надвор заедно граници по инсталацијата. Тоа е одлична нијанса алатка за лесно постигнување на долниот дел на задното стакло стакло, привремено се влече назад бришење шини или достигнувајќи во остар аглеста агли.

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Бренд Име:
ehdis
Тип:
бела тешко squeegee
Материјал:
тешко картичка материјал пластика
Големина на:
18.5 cm x 15cm
useage:
Винил филмот заврши алатки, градежни алатки, индустрија алатки
Живот:
4-5years
Винил Филм Отстрани Алатки:
Прозорецот Се Мијат Исчистете Алатка
прозорецот squeegee:
Вода Wiper Squeegee,Вода Wiper Scraper
Автомобил Возило Шофершајбната Прозорец За Перење :
прозорецот багра алатки
бања squeegee:
Брзо Сушење Wiper Сечилото Squeegee

Најдобри предлози во категоријата