.

.

Жените 2017 Лето Кратко Sleeve Sequined beaded торба Print T кошули Мода тенок WhiteTop Tees Жените Дизајнер Clothi

Жените 2017 Лето Кратко Sleeve Sequined beaded торба Print T кошули Мода тенок WhiteTop Tees Жените Дизајнер Clothi

DEN 815.52
DEN 709.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Плус големина 3 XL Жените 2017 Лето Кратко Sleeve дијамант торба Print T кошули Мода тенок Бел Топ Tees Жените Дизајнер на Облека
Ткаенини : 92% памук 8% spandex
Сезона : Летни , пролет
Стил : тркалезна вратот , кратки ракави , рака лежиште, дијамант sequined торба печати ,тенок т кошула
боја : Црна, сива, Жолта ,бела
големина : M,L,XL,XXL ,XXXL
Биста
(cm)
Половината (cm) Рамо (cm) Должина
(cm) Ракав L
(cm) - - - - М - 82 74 33 58 11 L - 86 78 35 59 12 XL - 90 82 37 60 13 XXL - 94 86 39 61 14 XXXL - 98 90 42 61 14 "Големината mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Декорација:
Дијаманти
Број На Модел На:
8621
Бренд Име:
AEMBOTIONEN
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Печати
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шема:
Печатење
Sleeve:
Кратко Sleeve
Технологија:
Рачно Плетење
Моден Елемент:
Печатење, занитвам, дијамант, ноктите мушка
Година / сезоната:
Летото 2017
Боја:
Црна, сива, жолта, бела
Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL

Најдобри предлози во категоријата