.

.

YEMUSEED Нова Мода Т-маица Жените МОМЧЕ BYE Писмо за Печатење Т Кошула Девојки Блузи Секојдневен Бренд Tee Кошула Femme WMT331

YEMUSEED Нова Мода Т-маица Жените МОМЧЕ BYE Писмо за Печатење Т Кошула Девојки Блузи Секојдневен Бренд Tee Кошула Femme WMT331

DEN 383.52
DEN 268.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Рамо(cm) Биста(cm) Половината Големина(cm) Должина(cm) Должина на Ракав(cm) XS - - - - - S 40/15.75'' 94/37.01'' - 63/24.80'' 15/5.91'' М 41/16.14'' 96/37.79'' - 65/25.59'' 16/6.29'' L 42/16.54'' 98/38.58'' - 67/26.38'' 17/6.69'' XL 43/16.93'' 100/39.37'' - 69/27.17'' 18/7.09'' XXL - - - - - Една Големина - - - - - "Големина mearsured од страна на самите себе,
понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Број На Модел На:
WMT331
Стил:
Повик
Материјал:
Spandex,Полиестер
Бренд Име:
YEMUSEED
Ткаенина Тип:
Плетени
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Геометриски
Sleeve Должина(cm):
Краток
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Име:
Dingtoll
боја:
1 бои
Големина:
S M L XL
Боја Стил:
Природна Боја

Најдобри предлози во категоријата