.

.

2018 Нови Harajuku Мода Т Кошула Блузи МОДА Писмо Печатени О-вратот Женски Т-маица Лето За Жените Црвено Црни, бели Tshirt Tee

2018 Нови Harajuku Мода Т Кошула Блузи МОДА Писмо Печатени О-вратот Женски Т-маица Лето За Жените Црвено Црни, бели Tshirt Tee

DEN 479.52
DEN 432.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

2017 Нови Harajuku Мода Т Кошула Блузи МОДА Писмо Печатени О-вратот Женски Т-маица Лето За Жените Црвено Црни, бели Tshirt Tee

Кон својствата

Големина:
S, M, L
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Број На Модел На:
ER9250
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бренд Име:
PERFWEED
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Appliques
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Моден

Најдобри предлози во категоријата