.

.

PLstar Космосот Класичен аниме Едно Парче Кратко sleeve маици Harajuku стил Tee кошули 3d печатење Мажи Жени лето секојдневен т кошула

PLstar Космосот Класичен аниме Едно Парче Кратко sleeve маици Harajuku стил Tee кошули 3d печатење Мажи Жени лето секојдневен

DEN 623.52
DEN 455.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ако не примите објект во рок од триесет дена, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш јас ќе им помогне да ги пратите на тоа.Во последно ние ќе го испрати предметот до вас од страна на Кина пост бесплатен превозот.
Ние, исто така, ја прифати DIY да cutomize стил, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Кон својствата

Големина:
Asian size S, Asian size M, Asian size L, Asian size XL, Asian size XXL, Asian size XXXL, Asian size 4XL, Asian size 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Стил:
Моден
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Конвенционалните ракав
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
PLstar Космосот
Материјал:
Spandex,Полиестер
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Type1:
печатени т кошула мажи жени лето, т-маица жените врвот
Type2:
3d mens т кошули мода Унисекс жени мажи 3d t-shirt
type3:
мода печати кратко sleeve 3d т кошула мажи жени
type4:
лето стил 3d т кошула жени мажи tee кошули
type5:
camisetas т кошула жените tees блузи смешни, креативни облека
type6:
лето стил мажи жени 3d tee кошула Crewneck tshirt
tyep7:
мажите/жените 3d тигар т кошула печатени животинско кратки ракави, t-shirt
Боја Стил:
Контраст Боја

Најдобри предлози во категоријата