.

.

Биг Бенг Теоријата Schrodinger на Мачка машки маици шема 2017 лето мода обичните t кошула streetwear хип хоп бренд врвот tee

Биг Бенг Теоријата Schrodinger на Мачка машки маици шема 2017 лето мода обичните t кошула streetwear хип хоп бренд врвот tee

DEN 410.40
DEN 296.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


ПРЕДМЕТИ ИНФОРМАЦИИ
- Име на производ : Мажите маици
- Материјал : 100% Памук
- Боја : Црна,Сина,Темно Сина,Темно Зелена, Сива,Зелена,Светло Сина,Светло Зелена,Портокалова,Црвена,Бела
Големина : S,M,L,XL,2 XL,3 XL
- Достапни По Повод : Секојдневниот живот,кои Датираат,Повик носат
Големина На Табелата / Азија Големина
ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме овозможи 1-3 см разликува.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Стил:
Streetwear
Sleeve Должина(cm):
Краток
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
редовни ракав
Шаблон Тип:
Цртан филм
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри предлози во категоријата