.

.

ТОР 3D Испечатени Т кошули за Мажи Компресија Кошула 2017 Нови ТОР Cosplay Долг Ракав Блузи Машки Crossfit Фитнес и боди билдинг Облека

ТОР 3D Испечатени Т кошули за Мажи Компресија Кошула 2017 Нови ТОР Cosplay Долг Ракав Блузи Машки Crossfit Фитнес и боди билдинг

DEN 570.24
DEN 342.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Големина на Табелата (ве Молиме овозможи 1-3 см грешка)
Големина
Биста(cm)
Рамо (cm)
Должина(cm)
Ракав(cm) S 84 36.6 63 56
М
88
37.8
65
58
L
92
39
67
60
XL
96
40.2 69 62
XXL
100
41.4
71
64 3 XL 104 42.6 73 66
1inch=2.54 см; 1 cm=0.394 инчен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Стил:
Повик
Материјал:
Lycra,Полиестер
Бренд Име:
JTCOJX
Sleeve Стил:
нормално ракав
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Cosplay:
cosplay капетан америка , капетан америка cosplay
спортска облека:
фитнес облека , фитнес облека , салата врвот , спортска маица , фитнес салата
Мажите Кошула:
кошула за мажи , секојдневен кошула , мажите т кошула , мажите кратко sleeve кошула
Капетан Америка:
т кошула капетан америка , капетан америка костим
Марвел:
чудо т кошула , се восхитуваат кошула , се восхитуваат легенди , се восхитуваат костим
Супермен:
супермен т кошула , супермен костим , batman vs супермен , суперхерој

Најдобри предлози во категоријата