.

.

Т Кошула Дизајн Направени Во 1976 - Сите Оригинални Делови Роденден 1976 Ограничено Издание На Т-Маица Машки Круг Јака Кратко Sleeve Tee Кошула

Т Кошула Дизајн Направени Во 1976 - Сите Оригинални Делови Роденден 1976 Ограничено Издание На Т-Маица Машки Круг Јака Кратко

DEN 864.00
DEN 553.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Бренд Име:
SPEG
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Бродови Од:
Кина
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
боја:
Црна, Бела Сива Беж Сино Зелено Црвено Жолта Виолетова
Големина:
S M L XL XXL (Plus Size)
Јака:
Екипажот Јака
Материјал:
100% Памук
превозот:
Бесплатен превозот
Други Услуги:
Обичај Т-Маица, Тимот на Т-Маица, Семејството Роденден Одмор подарок...

Најдобри предлози во категоријата