.

.

2018 Лето САД Знаме Мажите Т кошули Памук, Краток Ракав Фанови Носталгија сад Знаме Стил маици За Мажи

2018 Лето САД Знаме Мажите Т кошули Памук, Краток Ракав Фанови Носталгија сад Знаме Стил маици За Мажи

DEN 623.52
DEN 374.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Совети :
Нашата продавница големина е Азија големина , ако вашиот НАС големина, ве молиме изберете поголем големина, ви благодариме!
(Пример : големина НАС L, ве молиме изберете големина XL)


Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Јака:
О Деколте
Маскирани:
No
Материјал:
Памук
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Стил:
Нормално
Шаблон Тип:
Печати
Стил:
Повик
Бренд Име:
BLWHSA
Стил:
САД Национално Знаме
боја:
Бела
Материјал:
100% Памук
Одговара:
Одговара на мали, земете големина поголема од нормалната

Најдобри предлози во категоријата