.

.

Жените Блузи Tees 5XL година Топло Лето Стил Жените Секојдневен Женска маица Roupas Femininas Кратко Sleeve tshirts За Жените Голема Големина

Жените Блузи Tees 5XL година Топло Лето Стил Жените Секојдневен Женска маица Roupas Femininas Кратко Sleeve tshirts За

DEN 684.00
DEN 424.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Онлајн услуга Ќе може да разговарате со нас за било какви прашања преку Trade Manager, ние ќе ви одговори што веднаш, Ако ние не сме на интернет, ве молиме e-mail на нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Враќање и Замена Ние поддршка. Ако треба да плаќаат на други начини , ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас преку е-маил или онлајн Trade Manager.
Повратни информации :
Контакт Со Нас На :
1. Бразил ) ќе го направи тоа повеќе време , ве молиме да бидете трпеливи . Ние ќе ви помогне да го прогласи објектот со ниска вредност. Ако имате било какви прашања или ви се потребни никакви им помогне на, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ви благодариме!
2. Различни стилови сите видови на предмети имаат над 30000 парчиња на залиха.
Превозот :
Нормално ние обезбеди Бесплатен Превозот преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .
Ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во прво време, ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.
Забелешка : За било итно цел или што треба комбинираат пратката, ве молиме контактирајте со нас за да го промените превозот начин од Експрес, ние ќе го најдете најдоброто решение за да ги зачувате вашите трошоци.
Сега Кина Пост Воздух Mail прифати парцели на 26 земји : сад ; Обединетите Kinfdom ; Австралија ; Русија Федерација ; Бразил ; Канада ; Италија ; Турција ; Шпанија ; Малезија ; Франција ; Шведска ; Нов Зеланд ;Норвешка ; Швајцарија ; Janpan ;Тајланд ; Ирска ; Израел ; Белгија ; Полска ; Јужна Кореја ; Австрија ; Германија ; Данска ; Сингапур . Ништо погрешно издавање на квалитетот и кршење може да се врати или да се разменуваат.Ние ќе брод предмети во 3 работни дена (освен викендите)по приемот на вашата исплата.
Должност & Данок :
Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите Царински и увозни даноци надомест во вашата земја.Тоа е поевтино, но побавни .
жените Блузи Tees 5 XL 2016 година лето стил жените секојдневен женска маица roupas femininas кратко sleeve tshirts за жените Голема големина
Ако сте биле teardrop Во моите очи,
За стравот од губење на тебе,јас никогаш не би се плаче
И ако златното сонце,Треба да престане да блесне нејзината светлина,
Само една насмевка од вас,Ќе го направи целиот мој свет светла
За плаќање
Ние прифаќаме Зачувам ,Кредитна картичка Виза ,Мастер ,ТТ и Money bookers .Пристапни цени, ние не само што секогаш имајќи во чекор со најновите модни трендови ,но исто така прави и цените како помал, колку што можеме ,а што е најважно ,да ги задржи стоките со висок квалитет . Бесплатен превозот во светот да , не Сте во право, онолку колку што ќе купи, ќе бесплатен превозот (забелешка : бесплатен превозот само за ние наведете Логистичка компанија ) Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS,Fed Ex,UPS-от)контактирајте со нас ,ние ќе се најде на најниска цена за вас. Ќе ни биде мило да одговорат на секое прашање имате!
Ви Благодариме За Вашата Поддршка !
. Ние не се обиде да одговори што е можно побрзо.Далечински земји и строги Царински (e. На deliverly време зависи од дестинации .
Пред исплата ,ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса ,име , поштенски код , телефонски броеви и др .Ако вашата земја не е во листата , ве молиме контактирајте со нас , ние ќе ви помогнат да се намали превозот цена . Ако не можете да се чека толку долго , ве молиме изберете othershipping начини ,како EMS/UPS/DHL/Федекс . Ни се детали
5 .
ако сте руски купувачот ,ве молиме да ни даде целосна три имиња , како што се : Musina Марина Andreevna
За нас
Одлични Причини да ги изберат нас
1. Ќе имаат повеќе избор од она што некогаш може да се замисли.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Број На Модел На:
T39
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Декорација:
Никој
Бренд Име:
GZXISI
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Боја Стил:
црна/зелена/каки,три бои се достапни
Должина На Ракав:
Кратко/девојка маица жените секојдневен блузи жени
Шаблон Тип:
Писмо,жена секси повик о-вратот писмо за печатење
жените краток т кошула:
гроздобер лето жените краток т кошула,бренд име т кошула, жени
т кошула, жени:
2016 лето жените т кошула печатени букви мода
Сезони:
Лето,на Пролет Мода Облека Лето Стил т кошула tees
испорака:
Во рок од 1-3 Работни Дена,жените блузи Tees Кошули
shippment:
Бесплатен Превозот од Кина Пост/ePacket
Големина,т-маица жени:
S,M,L,XL,XXL,XXXL жените блузи и блузи 2016 нова мода
жените лето т кошула:
плус големина жените лето т кошула памук

Најдобри предлози во категоријата