.

.

Лето Exo Писмо Print T Кошула Жените Harajuku О-вратот Кратко Sleeve tshirt жените Блузи Црно Бела Tee Кошула Femme

Лето Exo Писмо Print T Кошула Жените Harajuku О-вратот Кратко Sleeve tshirt жените Блузи Црно Бела Tee Кошула Femme

DEN 522.24
DEN 350.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
Мерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 40 90 63 19 M 41 94 64 20 L 42 98 65 21 XL 43 66 102 22 XXL 44 106 67 23
Мерење Во Инчи Големина Рамо Градите Должина на Ракав S 15.7 35.4 24.8 7.5 M 16.1 37.0 25.2 7.9 L 16.5 38.6 25.6 8.3 XL 16.9 40.2 26.0 8.7 XXL 17.3 41.7 26.4 9.1
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[35510] Нашите Услуги
Топло Prompt
1. Поради монитор и вистинските снимање на осветленоста и други причини, ќе има одредена боја разлика. Ве молиме погледнете го финалниот боја на нашите вистински стоки. Ве молиме да знаат ова пред да го купат тоа. Ви благодариме!
2. Ако сакате да видите реално фотографија, ве молиме контактирајте со продавачот.
3. Пред да плаќаат за нарачка ,ве молиме бидете сигурни дека можете да се обезбеди уредна достава на адреса, Поштенски Код и телефонски. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ви благодариме !
За Големина
1. Продавница големина на екранот се сите Азија големина .Ве молиме однесуваат на големината на табелата пред да го купат. Не го одберете директно според вас навики.
2. Ако не знаете како да се избере големината, ве молиме контактирајте со продавачот за помош.
3. Големината може да има 2-3 cm разликува поради прирачник за мерење, ве молиме да се разбере.
Испорака
1. Подготовка на Време : ние треба 3-5 дена да се подготви вашата нарачка поради нашите бројни наредби секој ден.
2. Откако ќе плаќање, ако сакате промена на адреса, ве молиме да ни оставите на нова адреса во најкраток можен, пред да се испрати парцела.
3. Ако одберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ви благодариме!
Повратни информации
1. Ако сте задоволни со вашиот купување и нашите услуги, ве молиме оставете ни пет-ѕвезда повратни информации и позитивни коментари на вашето искуство, ние во голема мера ќе го цениме тоа.
2. Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Ви благодариме!

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Бренд Име:
Mikialong
Број На Модел На:
tshirt жени
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Шаблон Тип:
Писмо
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Популарната елементи:
Печатење
Sleeve:
Кратко Sleeve
Должина:
Routine
Јака Тип:
Маици
sleeve тип:
Рутински
Ткаенини:
Памук
се менуваат:
Корејската
Главната боја:
Црна и Бела
Големина:
слободни

Најдобри предлози во категоријата