.

.

Висок квалитет бренд мажите поло маица нови лето секојдневен шарени памучни машка поло цврсти поло маица поло ralp мажите camisa

Висок квалитет бренд мажите поло маица нови лето секојдневен шарени памучни машка поло цврсти поло маица поло ralp мажите camisa

DEN 1435.20
DEN 861.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

стилот 1,стил 2 Случаен send.
Превозот на еу : Сите налози се постапува во рок од 3 работни денови по добиеме плаќање,па ве молиме да обрнете тоа ПОБРЗО, така што можеме да брод од навремено откако ќе се направи нарачка. Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса на е предвидено понудени од страна на купувачите, ве молиме да ја потврдите вашата адреса израз плаќање. Предмети ќе се испраќаат преку Кина Пост Воздух mail или ЕМС. Онлајн следење на располагање. Следење на број и webste ќе биде понуден еднаш предмети се испраќаат. Ве молиме овозможи 20-60 работни дена (зависи каде што се) за испорака (од датумот на испраќање), затоа што сите предмети ќе бидат испратени од нашиот магацин во Кина преку Воздух Mail. Ps : се обезбеди комбинирање на превозот, но, превозот цената зависи од тежината на предмети. Значи, ако сакате да го направите комбинираат превозот, ве молиме да ни даде на точка име сакате, и ние ќе се пресмета ќе вкупната цена вклучувајќи го и превозот. Прилагодување : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со нас за персонализирана понуда; или ако се стави некоја ГОЛЕМА цел. Ние сме фабрика, може да понуди нешто што сакате! Политика на враќање : Да се направи на купувачот најмногу задоволство. Ние обезбедуваме политика на враќање. Можете да брод објектот назад за наплата(превозот надомест ќе не враќа) или размена. Ние може да не се одговорни за промена на умот или изгубени пошта, но ако грешка е наш, Ние ќе ми биде драго да providefully наплата. Повратни информации : се надеваме дека за 5 ѕвезди повратни информации многу. Ако не сте задоволни со објектот, ве молиме контактирајте со нас пред да замине на повратни информации. Трпение и разбирање се доблести. Ние ќе им даде на VIP членство на добра клиенти врз основа на нашата соработка рекорди! Секое барање, ве молиме обратете се на мене директно,задоволство ми е да ви даде најдобри служи. Вашето задоволство,нашите извршување!! Поради ограничувањата во фотографија и неизбежна разлики во monitor settings, бои се прикажани во фотографијата може да не соодветствуваат 100% на оние во самите објекти
Ви благодариме!

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Блузи Тип:
Polos
Пол:
Мажи
Продажба со Pack:
No
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Шаблон Тип:
Шарени
Тип:
Редовни
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Функција:
Дише
Боја Стил:
Цврста

Најдобри предлози во категоријата