.

.

Gremlin 20T кошула мажите т мода т-маица О Вратот бела TShirts За човекот Врвот Tees7 мода краток т кошула Смешно мажите блузи MRR405

Gremlin 20T кошула мажите т мода т-маица О Вратот бела TShirts За човекот Врвот Tees7 мода краток т кошула Смешно мажите блузи

DEN 492.96
DEN 355.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Информација за производот : Asain Големина : S M L XL 2 XL 3 XL Боја : бела Ткаенина : Модални По продажба на услуги : Ако не сте задоволни со нашите производи, ве молиме да не информирате прво, пред да се отвори distupe, јас ќе се обидеме потрудиме да се реши и да ве направам среќни! Внимание : Почитувани Купувачи, Сите T маици се Азиските Големина ,е околу 2 големина помала од САД,ЕУ,велика БРИТАНИЈА,AUsize, pls се провери големината на табелата кога го стави на ред! големина (cm) Рамо Градите Должина на Ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 43 16.9" 92 36.2" 65 25.6" 16 6.3" М 44 17.3" 96 37.8" 66 26.0" 17 6.7" L 46 18.1" 100 39.4" 68 26.8" 18 7.1" XL 48 18.9" 106 41.7" 71 28.0" 19 7.5" XXL 51 20.1" 112 44.1" 73 28.7" 20 7.9" 3 XL 53 20.9" 116 45.7" 75 29.5" 20 7.9"

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
79coxle
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Повик
Материјал:
Модални
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Продажба со Pack:
No
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри предлози во категоријата