.

.

Сирачиња Црна маица Womnen Создаде Свој Т Кошула Дизајн Сирачиња Црна Тв Т Кошула 2017 битник лето бренд жените блузи L5-139

Сирачиња Црна маица Womnen Создаде Свој Т Кошула Дизајн Сирачиња Црна Тв Т Кошула 2017 битник лето бренд жените блузи L5-139

DEN 521.28
DEN 386.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Драг пријател, Нашиот Т маици се Азиските Големина ве Молиме изберете ја вашата големина база на табелата подолу ( ±1-2cm се разликува поради прирачник за мерење) Ако на секое прашање ,pls бидете сигурни дека за да контактирате со нас,Ние ќе се обезбеди пред-продажба големина консултации и добар по продажба на услуги!
Состојба : 100% Сосема нова Боја : Како што е прикажано Sie : S M L XL XXL (со водат ткаенина)
ckage : Индивидуално спакувани со пластична кеса
физички екранот
Фабриката ја видите
нашите услуги -
За Плаќање : 1.Ние не сме одговорни за било обичај должност увоз даночни обвинет од страна на купувачите земји. 2.Ние прифаќаме Зачувам, Кредитна картичка, Western Union, Alipay 3.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката
За Превозот :
1.Ние брод за излез на стоката од страна на Ali Epress Стандард за Испорака , можете исто така да изберете DHL, EMS ако итна. 2.Ние ќе брод за излез на стоки во 5-7 дена, стоката ќе пристигне во 5-35 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори. 3.Имаме следење на број за вас по испраќање на стоката, можете да проверите вашиот пакет онлајн на било каде.
Гаранција и Гаранција :
1.Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад.
Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар. 2.Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел. 3.Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
Moe Cerf
Материјал:
Spandex,Модални
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Плетени
Sleeve Должина(cm):
Краток
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Карактер
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
L5
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените
Модел стил:
Животните
дизајн:
Прекрасна Лошо Панда Полицијата
Женска маица:
т кошули жените летото 2017

Најдобри предлози во категоријата