.

.

Пролет, есен нови долги ракави мажите т кошула со висок квалитет бренд Облека памук Тенок мода обичните машка маица

Пролет, есен нови долги ракави мажите т кошула со висок квалитет бренд Облека памук Тенок мода обичните машка маица

DEN 1435.20
DEN 861.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Маскирани:
No
Материјал:
Памук,Spandex
Продажба со Pack:
No
Ткаенина Тип:
Плетени
Бренд Име:
YH
Sleeve Стил:
Редовни ракави
Стил:
Повик

Најдобри предлози во категоријата