.

.

Година Бебето Девојки Писмо Print T-Shirt Блузи Тато Мама Ме Сакаат Децата Вест

Година Бебето Девојки Писмо Print T-Shirt Блузи Тато Мама Ме Сакаат Децата Вест

DEN 143.52
DEN 136.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Дете НИ Големина:
2T, 3T, 4T, 5
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Писмо
Пол:
Унисекс
Стил:
Моден
Материјал:
Памук,Полиестер
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Број На Модел На:
ZYF150719
Бренд Име:
SexeMara

Најдобри предлози во категоријата