.

.

Жените Сомот Дебели Топло Памук Plaid Кошула Женски Блузи Долго Карирани Блуза Femininas Chemise Femme Облека Задебелување Blusas

Жените Сомот Дебели Топло Памук Plaid Кошула Женски Блузи Долго Карирани Блуза Femininas Chemise Femme Облека Задебелување

DEN 940.80
DEN 706.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Совети : табела го покажува надвор параметри на јакна. Индивидуални големина треба да биде утврдена од страна на вашата фигура параметри плус 5 cm. на пример, ако вашиот биста дебелина е 90 см, 90+5=95 см, па се земе големина L
Мерење Во ЦМ
големина должина биста рамо ракав
М 74 92 38 58
L 75 96 39 59
XL 76 40 60 100
XXL 77 104 41 61

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL
Бренд Име:
JIANGYIXUAN
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Облека Должина:
Долго
Стил:
Повик
Ткаенина Тип:
Фланелен
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Копче
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Пак надолу Јака
Sleeve Стил:
Одблесокот Ракав
Број На Модел На:
A6699-1 црвени решетки
Пол:
Жените
Големина:
M L XL XXL
боја:
ЦРВЕНО ЦРНА, СИНА, СИВА РОЗОВА ЗЕЛЕНА

Најдобри предлози во категоријата