.

.

Креативни 1pc пен носителот Симпатична kawaii слон Животинско табела држачот за мобилен телефон стојат складирање кутија Канцелариски канцеларија организатор подаро

Креативни 1pc пен носителот Симпатична kawaii слон Животинско табела држачот за мобилен телефон стојат складирање кутија Канцелариски

DEN 177.60
DEN 151.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Пенкало Носители
Број На Модел На:
AE032152
Материјал:
Дрво
Бренд Име:
Coloffice
Стил:
Цртан Филм Woodenness
Обликот:
Други
Новина:
Фантастична
Употреба:
пен носителот
Големина:
18*8*10см
Тежина:
100g
Материјал:
Chevron одбор

Најдобри предлози во категоријата