.

.

Креативни пен носителот Дрвени двојно палубата со табла порака одбор storagebox Канцелариски канцеларија организатор Училиште снабдување

Креативни пен носителот Дрвени двојно палубата со табла порака одбор storagebox Канцелариски канцеларија организатор Училиште

DEN 288.00
DEN 245.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Тип:
Пенкало Носители
Материјал:
Дрво
Број На Модел На:
AE032128 AE032199 AE032130
Бренд Име:
Coloffice
Стил:
Цртан Филм Woodenness
Обликот:
Други
Новина:
Фантастична
Употреба:
пенкало holeder
Големина:
220*105*75mm
Тежина:
300g

Најдобри предлози во категоријата