.

.

10pcs/многу Агол Заштитник од Суштинско значење за Заштита На Деца 10 Бои Слободно да Изберете Дебели Дизајн За Аглите На Мебел

10pcs/многу Агол Заштитник од Суштинско значење за Заштита На Деца 10 Бои Слободно да Изберете Дебели Дизајн За Аглите На Мебел

DEN 137.28
DEN 123.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


10pcs/многу Агол Заштитник од Суштинско значење за Заштита На Деца 10 Бои Слободно да Изберете Дебели Дизајн За Аглите На Мебел
Карактеристики : Висок квалитет безопасни PUNBER marerial. Essencial за baby & kids безбедност. 10 цврсти бои по желба. Се продава во пакети,10pcs/set. Испрати со лента,лесно да се инсталира. Безопасен за мебел,ве молиме проверете подолу детали за отстранување совети. Пакет со висок квалитет транспарентна пластична кеса. Ramdon боја е малку поевтин,НО не можете да изберете боја на кожата,ние ќе ги испрати во ramdon.
Делумно повратните информации од клиентите

Кон својствата

Тип На Објект:
Работ & Агол Стражари
Возраст Опсег:
6M,13M,14M,22M,1M,21M,11M,17M,12M,10M,5M,4T,19M,0-1M,24M,20M,16M,5T,6T,2M,23M,7M,3T,15M,18M,9M,4M,8M,3M
Бренд Име:
HAPHOOD
Шаблон Тип:
Цврста
Обликот:
Агол Форма
Пакување:
Еден натоварени
Материјал:
PUNBR
Број На Модел На:
CG+001
Бои:
Цврсти Бои
Број На Модел На:
CG+001
meterial:
PUNBR
Обликот:
Агол Форма
квалитет:
Висок квалитет
изработка:
Одлични
Demension:
5.5х5.5x2.3x0.7cm
Инсталирајте:
Лесно се инсталира
Материјал Карактеристики :
Безопасни
Име на производ:
агол заштитник

Најдобри предлози во категоријата