.

.

Бебе Шетач Pushchair Комарец Инсекти Shield Нето Безбедно Доенчиња Заштита Мрежа Шетач Додатоци количка Комарец Нето

Бебе Шетач Pushchair Комарец Инсекти Shield Нето Безбедно Доенчиња Заштита Мрежа Шетач Додатоци количка Комарец Нето

DEN 114.72
DEN 101.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

100% нов бренд и висок квалитет !! Возраст Опсег : 0-36 Месеци Тип : Комарец Нето Капацитет : Единечна боја : кафена , бела , розова . сина Пакување, Вклучувајќи : 1 парче Комарец нето STYLE1 : TRQ0085 СТИЛОВИ 2 : TRQ0231 Мрежи Материјал : 100% полиестер мрежа Боја : избелени Целосно покривање мрежи големина : 150 X115 CM Применливи модели : Погоден за сите видови на детски колички шетач, за општа намена (Големина) целосно покривање

Кон својствата

Возрасна Група:
Бебиња
Стил:
Кошничката Комарец Нето
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Најлон
Број На Модел На:
trq0085
Возраст Опсег:
10-12M,4-6M,7-9M,0-3М
Бренд Име:
Kasiyisi

Најдобри предлози во категоријата