.

.

2017 Симпатична 3pcs Бебе Девојка Облека маица + Панталони + Розова Палто Мода МЛЕКО Новородено Бебе Дете Бебе Outits Пролет Бренд

2017 Симпатична 3pcs Бебе Девојка Облека маица + Панталони + Розова Палто Мода МЛЕКО Новородено Бебе Дете Бебе Outits Пролет

DEN 580.80
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 Симпатична 3pcs Бебе Девојка Облека маица + Панталони + Розова Грб
големина:4-24 месеци
За Возраст : 4-24months

Кон својствата

Бебе Возраст:
19 до 24 месеци, 4-6 месеци, 7-9 месеци, 10-12 месеци, 13-18 месеци
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Се поставува
Стил:
Моден
Outerwear Тип:
Грб
Затворање Тип:
Pullover
Јака:
О Деколте
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Ткаенина Тип:
Платно
Број На Модел На:
CC00745
Материјал:
Памук
Шаблон Тип:
Геометриски
Бренд Име:
rorychen
Материјал Состав:
Памук + Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни

Најдобри предлози во категоријата