.

.

Бебе девојка црна, златна и розова polka точка бебе bloomers со појавување на headband пелена покрие бебе туш подарок фото проп

Бебе девојка црна, златна и розова polka точка бебе bloomers со појавување на headband пелена покрие бебе туш подарок фото проп

DEN 287.52
DEN 259.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Овие бебе девојка бебе bloomers се совршени за малата принцеза во вашиот живот. Совршен за фото проп или секој ден се носат под фустани или во текот на пелена.
Големини на располагање
XSmall 0-3 месеци
Мали 3-6 месеци
М 6-12months
L 12-24months

Кон својствата

Дете НИ Големина:
3M, 6M, 12M, 24M
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Шорцеви
Број На Модел На:
ZD-GB001(1)
Бренд Име:
Z-ЛАИ
Шаблон Тип:
Dot
Половината Тип:
Средината
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол:
Бебе Девојки
Материјал:
Полиестер
боја:
како се покаже слика
Големина:
XS S M L
Возраст:
0-24months
превозот:
e пакет,DHL,Fedex,кина пост
Сет:
a bloomer и headband

Најдобри предлози во категоријата