.

.

2017 Прекрасна Мрежа Бебе Спортски Чевли Antislip доенчиња Првиот Пешаци Патики

2017 Прекрасна Мрежа Бебе Спортски Чевли Antislip доенчиња Првиот Пешаци Патики

DEN 225.12
DEN 192.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


2017 Прекрасна Мрежа Бебе Спортски Чевли Antislip доенчиња Првиот Пешаци Патики
Материјал : Mesh
Боја : Црна, Сина, Розова, Зелена, Злато, Сребро.
Се носат : Чипка-up
Функција : Antislip
Објектот содржи : 1 пар бебе чевли
Големина На Табелата :
Големина Insole lengh Возраст
1 11cm 0-6months
2 12cm 6-9months
3 13cm 9-12months

Кон својствата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
тонг ќе јуани
Горниот Материјал:
Mesh (Воздух мрежа)
Шаблон Тип:
Памучен ткаенина на карета
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Моден Елемент:
Плитки
Затворање Тип:
Чипка-Up
Сезоната:
Пролет/Есен
Outsole Материјал:
Памук

Најдобри предлози во категоријата