.

.

Бебе Девојка Чевли рачно изработени Мека Дното Мода Tassels Бебе Новородените Бебиња ShoesPU кожа Prewalkers Бебе Девојка Чизми

Бебе Девојка Чевли рачно изработени Мека Дното Мода Tassels Бебе Новородените Бебиња ShoesPU кожа Prewalkers Бебе Девојка Чизми

DEN 185.76
DEN 149.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни односи
Ние ќе испраќање вашиот пакет за време на processting време! По вашиот објект пристигна, ние го ценат, ако може да се земе еден момент за да остави позитивна (5 ѕвезди) повратни информации за нашите производи и услуги? Тоа трае само момент, и тоа е одличен начин да им помогне на другите да купат како твое!
ако сте незадоволни со било кој аспект од нашите производи или услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или спор ,па ние може да се обидете да го решите вашиот проблем .
Yous Искрено
Материјал : Кожа
Стил : Мода
Боја : Како на сликата прикажани
Карактеристики : Tassal
Големина : S/M/L (Одговара За 0-18 Месеци Бебе)
Објектот Вклучува : 1 Пар Бебе Чевли
Големина Референца : 1inch=2.54 см
Големина Единствена Должина Единствена Ширина Препорачуваме за Дете
1-S 11cm/4.33" 5.6 cm/2.20" 0-6 Месеци
2-M 12cm/4.75" 5.8 cm/2.28" 6-12 Месеци
3-L 13cm/5.12" 6.0 cm/2.36" 12-18 Месеци
Забелешка : На која Возраст е само за референца ,pls проверка на одредена Должина и Градите! Ви благодариме!
Забелешки :
1.Ве молиме имајте во предвид дека големини Азија големина,може да се малку помали од твое.
2. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење.
3. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл. Се надевам на разбирање.
4. Имате било каков проблем во трансакцијата, ве молиме да комуницирам со нас за да се реши проблемот, имајте пријатен шопинг ден!

Кон својствата

Чевли Големина:
1, 2, 3
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Моден Елемент:
Плитки
Затворање Тип:
Кука & Јамка
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Бебе Девојка
Outsole Материјал:
ЕВА
Сезоната:
Пролет/Есен
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Горниот Материјал:
PU

Најдобри предлози во категоријата