.

.

WEIXINBUY Бебе Девојка Чевли Бела Чипка Флорални Везени Мека Чевли Prewalker Одење Деца Деца Чевли

WEIXINBUY Бебе Девојка Чевли Бела Чипка Флорални Везени Мека Чевли Prewalker Одење Деца Деца Чевли

DEN 140.16
DEN 115.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Состојба : Нова без ознаки
Професионален Дизајн и Високо Квалитетен Материјал
Елегантен Шема, Удобно
Vamp Материјал : Памук
Боја : Бела
Големина на :
Се Препорачува Возраст
Ширина (см)
Insole Должина (cm)
3 -6 месеци
5
11 cm
6-9 месеци
5.3
12 cm
9-12 месеци
5.5
13 cm
Забелешка : бидејќи таму беше прирачник за мерење ,големината може да има 1-2cm разлика,
Бојата може да биде мала различни, поради состојбата или светло или различни следи
Објектот Се Вклучени :
1 x Пар Чевли
Sh ipment :
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.Врз основа на досегашното искуство.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА :
1.Дали постои следење на Број за мојот објект?
Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.
2. Е производ исто како и фотографии?
Да, сите фотографии се реални. Земавме овие фотографии од самите себе.
3. Која големина може да се вклопи во мене?
Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).
4. Можете да ја прогласи пониска вредност?
Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5 компјутери). Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.
5. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена?
Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение!
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.

Кон својствата

Чевли Големина:
4, 5, 6
Одделот За Името:
Бебето
Тип На Објект:
Првиот Пешаци
Бренд Име:
WEIXINBUY
Моден Елемент:
Плитки
Горниот Материјал:
Памук Ткаенини
Пол:
Бебе Девојка
Сезоната:
Пролет/Есен
Затворање Тип:
Лизга-На
Outsole Материјал:
корк
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати

Најдобри предлози во категоријата