.

.

Меи чи кул бебе игра мат животни мозаик душеци Индексирање Салата Килим Цртан филм Кат Игра Мат Бебето се Искачи Ќебе Игра Тепих Ева Пена

Меи чи кул бебе игра мат животни мозаик душеци Индексирање Салата Килим Цртан филм Кат Игра Мат Бебето се Искачи Ќебе Игра Тепих

DEN 1535.04
DEN 1535.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Секоја големина на : 30*30*1.0 см (ве молиме овозможи 0.1-1cm се разликува). 18 парчиња еден сет. Направени на животната средина,не-токсични и мирис помалку ЕВА. Забелешка : Бидејќи на различни делови произведени од фабриката, моделот и бојата на душеци може да бидат различни од слики,ако ти е гајле за тоа,pls не ги купите,ние го одбие спорот за боја.

Кон својствата

Големина:
30cm 30cm 1cm
Пол:
Унисекс
Тип:
Сплит Заеднички
Карактеристики:
Мека,Спортски,Без Музика,Образовни
Димензии:
30*30*1cm
Предупредување:
Не може да загатка со други продавници,' душеци!
Број На Модел На:
18 парчиња
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No
Дебелина:
1cm
Бренд Име:
МЕИ ЧИ КУЛ
Возраст Опсег:
> 3 години
Материјал:
ЕВА

Најдобри предлози во категоријата