.

.

Чипка Памук Игра Мат Слатка Круг Килими Новородените Деца Тепих Ќебе Цртан Филм Бебе Игра Мат Играчка Искачи Мат Деца RoomDecoration

Чипка Памук Игра Мат Слатка Круг Килими Новородените Деца Тепих Ќебе Цртан Филм Бебе Игра Мат Играчка Искачи Мат Деца RoomDecoration

DEN 1000.80
DEN 901.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Чипка Памук Игра Мат Слатка Круг Килими Новородените Деца Тепих Ќебе Цртан филм Бебе Игра Мат Играчка Искачи Мат Деца Room Decoration Карактеристики : 100% нов и висок квалитет. Големина : 100cm Материјал : памук, Овој мат со патент (капак може да се отстрани и да се исчисти тоа ) Забелешка : може да биде малку разлика во боја ,затоа што на мониторот на компјутерот прилагодувања, исто така, со разлика во мерниот метод ,ве молиме овозможи 1-3cm во големина отстапување.
Екран печатени на муслин. Ќебе добива значително понизок само по првото перење.
Секое дете се сеќава на неговиот или нејзиниот прв ќебе И тие ги задржи засекогаш. Оваа точка ќе стане вашето дете е најдобар пријател, и да се направи тоа дури и повеќе специјални.. вистински фотографии
Снимање на слика

Кон својствата

Големина:
as photos
Предупредување:
далеку од пожар
Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека,Спортски,Без Музика,Образовни
Возраст Опсег:
> 6 години,< 3 години,0-12 Месеци,> 8 години,> 14 години,13-24 Месеци,> 3 години
Тип:
Целата
Дебелина:
2cm
Бренд Име:
Северна E дома
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No
Број На Модел На:
yebt028
Димензии:
Дијаметар околу
Материјал:
Памук
бебе ќебе:
бебе Трки мат
Тип:
деца си играат мат
топла сали во:
САД, Канада, Индија, Дубаи, Шпанија, Австралија, Нов Зеланд, Русија
Материјал:
памук бебе игра мат
Стил:
Мода,подарок,декорација
Употреба на возраст:
Жени, Мажи, Бебе, Девојка, студент, момче, госпоѓо,децата
сирена ќебе:
Играње Тепих Matss
2018 Нова Мода:
круг игра мат
тип 1:
за деца Најдобар Подарок
тип 2:
индексирање мат

Најдобри предлози во категоријата