.

.

Meitoku бебе ЕВА Пена Interlocking Вежба Салата Кат игра душеци килим Заштитни Плочки на Тротоарите, теписи 30X30cm 9 или 10pcs/многу,

Meitoku бебе ЕВА Пена Interlocking Вежба Салата Кат игра душеци килим Заштитни Плочки на Тротоарите, теписи 30X30cm 9 или 10pcs/многу,

DEN 890.40
DEN 624.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Кон својствата

Големина:
9Pcs 30x30cm, 10pcs 30x30cm
Бренд Име:
Meitoku
Материјал:
ЕВА
Карактеристики:
Мека,Без Музика,Образовни,Спортски
Дебелина:
1cm
Тип:
Сплит Заеднички
Возраст Опсег:
> 3 години,> 14 години,> 8 години,> 6 години,13-24 Месеци,0-12 Месеци,< 3 години
Број На Модел На:
црна мат
Со Решетката за Игра ќебе или Не:
No
Пол:
Унисекс
Димензии:
30cm*30cm*1cm

Најдобри предлози во категоријата