.

.

Прекрасна Бебе Шетач Виси Кадифен Играчки Животинско Campanula Бебе Rattles Мобилен Музички Класична Играчки, Подароци WJ295

Прекрасна Бебе Шетач Виси Кадифен Играчки Животинско Campanula Бебе Rattles Мобилен Музички Класична Играчки, Подароци WJ295

DEN 193.44
DEN 184.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Забелешки :
1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.
2.Ве молиме овозможи 1-2 см(0.4-0.7 во) грешка за мерни податоци.
Начин На Плаќање
Прифаќаме само Western Union. Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.
Превозот Услови
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3-4 работни дена откако вашата уплата е завршен.
Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина воздухопловната. Но ако цел износ повеќе од US$250, ние ќе брод од страна на EMS бесплатен превозот кој ќе пристигне во 5-10 работни дена.
Стандард на Услуги е Кина пост воздухопловната . Тоа трае околу 18-25 работни дена. Ве молиме имајте во предвид дека оваа услуга е trackable. Ако цел вкупната цена помалку од $5.00, оваа услуга НЕ е trackable.
Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС. Тоа трае околу 10-15 дена. Тоа е trackable од вашата земја поштата веб-сајт Или (Кина ЕМС веб-страница).
Превозот време за време на Царинските или Времето или Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете уште 15-20 дена задоцнување.
Ние сме во состојба да преземе било каква одговорност за било обичај задоцнување или данок.
Се Враќа Рок
Во случај да сте го добиле дефект на објектот, потрошувачот има до 7 дена од денот на приемот на барањето за враќање или замена за нова.
Во случај да сте го добиле погрешен објект, Предмети мора да се врати во неговата оригинална и неискористени состојба & исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
Ние не се дозволи наплата или размена поради промена на умот. Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред да конкурираат. Додека секој чекор е донесена за да се осигура дека ние брод надвор точен објект, ќе има прилика кога ќе примите предмети кои се различни од опис. Во таков случај, ние бараме да контактирате со нас веднаш, така што може да се поправи ситуацијата. Вашето задоволство е важно за нас и ние го цениме вашиот бизнис.
Повратни информации
По 4 години успешна продажба на e Bay, решивме да започнеме нашиот нирвана. Ние сме во моментов се специјализирани во женска и Дете е Мода. Ние го цениме секој поединечен клиент, како и трговија на големо со клиентите. Нашиот магацин се наоѓа во Yiwu, најголемиот мали артикли на пазарот во Кина. Ние нудиме на нашите клиенти неверојатно заштеди во споредба со цените понудени од страна на традиционалните трговците на мало за слични или идентични производи. Ние обезбедуваме мајчин јазик сервисот на англиски, француски и Кинески.
Ние сме секогаш стремејќи се да им понудиме на нашите клиенти висок квалитет на производот, разумни цени, одличен услугата на купувачи и сигурен кредитна стои. Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме додадете мојата продавница на "Моите Омилени" листа.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! 5 ѕвезда Позитивни Повратни информации е многу важна за нас. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.
Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail и во секое време, ние ќе ви одговори за што побрзо.

Кон својствата

Пол:
Унисекс
Карактеристики:
Мека,Музички,Полнети
Пакет:
Ги одделува
Предупредување:
no
Големина:
20CM
Број На Модел На:
WJ295
Обликот:
Животните
Бренд Име:
среќен мајмун
Материјал:
Кадифен
Возраст Опсег:
0-12 Месеци
Димензии:
26cm

Најдобри предлози во категоријата