.

.

Гигант Половина Лубеница Гумени Базен Плови За Возрасни И Деца Лебдечки Остров Пливање Одбор Воздушен Душек Вода Играчки

Гигант Половина Лубеница Гумени Базен Плови За Возрасни И Деца Лебдечки Остров Пливање Одбор Воздушен Душек Вода Играчки

DEN 1919.52
DEN 1152.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Материјал : Заштита на Животната средина ПВЦ
Големина : 180*90cm
Боја : црвена,зелена,црна
Packbag : 1 парчиња/set,Самопочит
Повод : Детски играчки,отворено спорт играчка,Како подароци за вашите деца
Погоден за Внатрешна/ Надворешна,како што се дома, Парк, Градина и така натаму.
Лесен и пренослив за лесно да се игра секаде.
Напомена : фотографиите се од вистинските производи. Но, поради различни светлина и го следат амбиент.Мали боја разлика можеби постоеле. Ве молиме да се разбере и ви благодарам многу.
Ние поддршка на експрес испорака : Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Исто така можете да изберете и други експрес испорака.
Дел од објектот е бесплатен превозот. Област Пати Азија, Северна Америка 15-30working дена Западот-Европа Исток-Европа 30-45 работни дена од Среден Исток Oceanina Јужна Америка, Африка 45-60 работни дена Русија ABrazil 40-90 работни дена
Напомена : за Одмор и за викенд не се вклучени во работните денови. Само за повикување само!
Ситуација 1 : ве Молиме проверете следење на информации за следење на веб-сајт, и 3-7 дена или повеќе по испорака, логистика информации ќе бидат ажурирани. Ако има било какви проблеми за следење на информации,ве молиме контактирајте со нас,пред да се стави ред да го оспори.
Ситуација 2 : ве Молиме контактирајте не преку порака ,e-mail, или трговија менаџер, ако имате некои барања.
Ситуацијата 3 : Кога ќе го примите пакетот, ве молиме внимателно да се провери дали пакетот е во добра состојба.
1)за Вашето задоволство е наша извршување.
2)Ако не е ништо да се направи сте незадоволни,вклучувајќи ги и нашите производи и услуги,или друга работа.Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress Трговија со датотеки, или е-маил,ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас.Поради временската зона разлика, пораки ќе се одговори во рок од 10-24 часа . Ве молиме да ни испратите порака ако има било какви проблеми пред повратни информации.
3) Ако не сте задоволни со нашата ставки и за нашите услуги, ве молиме да ни даде на Postive Повратни информации (5 ѕвезди ).Тоа е многу важно за нас.Тоа е сигурен да им служи на нашите услуги, па ние имаме повеќе самодоверба за да ви обезбеди со висок степен на услуга.
Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.

Кон својствата

Предупредување:
без нож
сертификација:
3C
Бренд Име:
YHSBUY
Број На Модел На:
WDF
Тема:
Спорт
Возраст Опсег:
Grownups,14 Години, & up
Материјал:
Заштита на животната средина ПВЦ
Големина:
external diameter 90cm,internal diameter 34cm,heigth 58cm
боја:
пица
Packbag:
1 парчиња

Најдобри предлози во категоријата