.

.

15Pcs 23A 12V батерија 105h Капацитет Супер Алкална Суви Батерии за Врата аларм далечински и др

15Pcs 23A 12V батерија 105h Капацитет Супер Алкална Суви Батерии за Врата аларм далечински и др

DEN 623.52
DEN 517.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Батерија Тип : 12 V Батерија 23 A 23 AE 23 GA Алкална Суви Батерии Основно Батеријата
Бренд : PKCELL
Модел : 12 V 23 A Алкална Батерија
Напон : 12 V
Висина : 27.5-28.5 mm
Дијаметар : 9.5-10.5 mm
Капацитет : 20 Kohm,24 часа/d,105h
Хемија : Алкална MO2(Не-Hg,Не-Кадмиум)
Рок на траење : 2 години
Примена : LED светло,keyless автомобил далечински управувач, секс играчка,ласерски точка пенкало, далечински управувач ,Врата,Безбедност на производи ,ПРАТЕНИЦИ ,Walkman,Играчки и така натаму
Исто така познат како - 23 A, 23 AE, A23, E23 A, V23 GA, MN21, GP23 A, LRV08, 8 F10 R, 8 LR23, 8 LR932, CA20, K23 A, L1028, MS21, RVO8 или VR22

Кон својствата

Номиналниот Напон:
12v
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Pkcell
Број На Модел На:
23A
Номиналниот Капацитет:
105h
Големина:
12v
Тип На Батерија:
Супер Алкална батерија
Оригиналното Место:
Кина(Копно)
Напон:
12v
Примена:
Вратата, Аларм, walkman итн
Висина:
27.5-28.5 mm
Дијаметар:
9.5-10.5 mm
Времетраење:
10 Година
Тип:
Супер Алкална батерија

Најдобри предлози во категоријата