.

.

20pcs/4pack Литиум Li-ion 40mAh 3.6 V Батерија LIR2032 Копчето Мобилен Батерии Монета Батеријата се Замени CR2032 BR2032 Нови

20pcs/4pack Литиум Li-ion 40mAh 3.6 V Батерија LIR2032 Копчето Мобилен Батерии Монета Батеријата се Замени CR2032 BR2032 Нови

DEN 815.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


20pcs/4pack Wama 100% Нов Литиум Li-ion 40m Ah 3.6 V Батерија LIR2032 Копчето Мобилен Батерии Монета Батеријата се Замени CR2032 BR2032
Овие батерии може да го замени CR2032 BR2032 DL2032 SB-T15 EA2032 C ECR2032 L14 L2032 CR до 2032 примарна ќелија
Предупредување : ве Молиме чувајте ги овие и други батериите подалеку од Деца.
Модел : LIR2032
Напон : 3.6 V
Капацитет : 40m Ah
Пакет : 5pcs/пакет
Сертификација : ROHS
OEM наредби се добредојдени, ние може да се направи вашето лого и картичка дизајн.
Ова е Полнење LIR2032 Копчето Монета Батеријата,тоа може да се повтори употреба повеќе од 500 пати,ние исто така нудиме на Копчето на Полначот на Батеријата,можете да го најдете во нашата продавница,или само да не контактирате за помош.
Цел :
Види, компјутер, калкулатор, IC картички, електрични копчето,PC плоча и други електрични производи
Гаранција :
2 години гаранција за квалитет Пакет се Вклучени : 20 парчиња на Полнење LIR2032 3.6 V Батерии.

Кон својствата

Тип На Батерија:
Li-Ion
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
40mAh
Големина:
20x3.2mm
Број На Модел На:
LIR2032
Бренд Име:
Buffle
Номиналниот Напон:
3.6 v
Име:
LIR2032 ЛИТИУМ Li-ion Батерии
Сертификат:
MSDS
Тип:
Литиум Li-ion Батерија батерии
Пакет:
ПВЦ пакет 5 парчиња/пакет
Тежина:
3.1 g
Пад на превозот:
Yes
Пакетот Вклучува:
20 парчиња/4 пакет на батерии

Најдобри предлози во категоријата