.

.

Замена алатка батеријата За Bosch 12V 3.3 АХ PSR120 PSR 12V PSR 12VE PSR 12VES-2 BAT011 BH1214H 261091405,BH1214M BH1214L BAT011

Замена алатка батеријата За Bosch 12V 3.3 АХ PSR120 PSR 12V PSR 12VE PSR 12VES-2 BAT011 BH1214H 261091405,BH1214M BH1214L BAT011

DEN 1836.00
DEN 1304.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

Батерија Тип : Ну-МЗ Напон : 12 V Капацитет : 3300m Ah Боја : Црна Димензии : 108.15 x 52.86 x 113.85 mm Замени за Bosch Battery Кодот : 2 607 335 054, 2 607 335 055, 2 607 335 071, 2 607 335 081 2 607 335 107, 2 607 335 108, 2 607 335 143, 2 607 335 145 2 607 335 148, 2 607 335 151, 2 607 335 172, 2 607 335 185 2 607 335 243, 2 607 335 244, 2 607 335 250, 2 607 335 376 2 607 335 378, 2 607 335 471, 2 610 910 405, 2 607 335 055 2 607 335 090 BAT011, BH1214 H, BH1214 L, BH1214 MH, H1214 N
Одговара за Бош Модел : 330 K, ASG 52, ABS 12 M-2, ABS М 12 V, ATS 12-P, GBM 12 V,GBM 12 VES-2, ГДР 12 V; GLI 12 V, PSB 12 VSP-2, PSR 12 V, 3300 Серија, 3300 K, 3305 K, 3310 K, 3315 K, 3500 AHS Серија, AHS 3 Accu, AHS 4, AHS НА Accu Б Серија, B2300, B2310, B2500, BABS 12 V, БХ-1214 GSB 12 V Серија GSB 12 VE-2, GSB 12 VE-2, GSB 12 VE-2, GSB 12 VE-2 GSB Серија, GSB 12 VSE-2, GSB 12 VSP-2, GSB 12 VSP-3 GSR Серија, GSR 12-1, GSR 12 V, GSR 12 V Професионални, GSR 12 VE-2, GSR 12 VET GSR 12 VES-2, GSR 12 VES-3, GSR 12 VSH-2, GSR 12 VPE-2 PSR Серија, PSR 120, PSR 12 VE, PSR 12 VES-2 Пакетот Вклучува 1 BUC алат батеријата За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Кон својствата

Големина:
Prismatic
Номиналниот Капацитет:
3300mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Број На Модел На:
BAT011
Замена На Батеријата:
Yes
Пакет:
Пакет 1
Тип:
NI-МЗ
Батеријата Број:
1
Замена На Батеријата:
Yes

Најдобри предлози во категоријата