.

.

2 парчиња 1.8 Ах ЛП-E8 Камера Полнење Батерии за Canon 550D 600D 700D T2i T3i T4i T5i трговија на Големо

2 парчиња 1.8 Ах ЛП-E8 Камера Полнење Батерии за Canon 550D 600D 700D T2i T3i T4i T5i трговија на Големо

DEN 750.24
DEN 533.00
Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЛП-E8 Замена на БАТЕРИЈАТА за Canon Камерите 7.4 V 1800m Ah/Li-ion Компатибилен Камера Модели : За Canon EOS 550 D 600 D 700 D EOS Бунтовнички T2i EOS Бунтовнички T3i EOS Бунтовнички T4i EOS Бунтовнички T5i Карактеристики : 1. Премиум Литиум јонска клетки Нова Батерија Pack 2. Висока Густина На Енергија, Екстра Долг Живот, Меморија Слободен 3. Екстра Моќ, Повеќе Снимки за Вашиот Камери Пакетот вклучува : 2 ЛП-E8 Батерии Претпазливост : Полнење на батеријата пред употреба-Само користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура Пакетот Вклучува 2*ЛП-E8 Камера батеријата За превозот Нормално, Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена откако вашата уплата е завршен. Ако тоа е промоција ден, ние ќе испраќање на товар во рок од пет дена. Обично, по што испраќање, изречна систем зема 2-3 работни дена да се ажурира онлајн. Нормално, со бесплатен превозот пратката може да се реализира во период од 6 недели. Ако не го примените вашиот парцела во времето, ве молиме љубезно ве советува нас, ние ќе ги пратите пратката. Се Враќа & Гаранција 1. 12 месеци гаранција, ве молиме да бидат сигурни да се купи. 2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 дена по нејзиниот прием. Многу го ценат, ако може да комуницираат со нас, наместо на отворање на спорот. 3. Ако тоа не е вештачки штета во рок од 12 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе ви испратиме замена по добивањето на неисправни еден. Повратни информации Вашиот задоволителен е нашата крајна цел и вашата повратна информација може да им помогнам ни да се оди понатаму. Ако ви се задоволи со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ни остави 5 ѕвезди повратни информации. Ако не сте ги задоволи со нашите производи, ние побара да се контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво решавање на вашите проблеми. Работно време : понеделник-сабота : 9 : 00 ЧАСОТ-18 : 30 Напомена : Други времето е достапна, ние се обидуваме да се услуга, можете во секое време за својата погодност, колку што можеме. ДОБРЕДОЈДЕ

Кон својствата

Батерија:
Yes
Пакет:
Yes
боја:
Бела
Тип:
Стандардна Батерија
Употреба:
Камерата
Број На Модел На:
ЛП-E8
Капацитет:
1800mAh

Најдобри предлози во категоријата