.

.

10PCS SUNMAX CR1220 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3V БРОД од страна на воздух mail

10PCS SUNMAX CR1220 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3V БРОД од страна на воздух mail

DEN 119.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

10 PCS SUNMAX CR1220 ЛИТИУМ БАТЕРИИ 3 V БРОД од страна на воздух mail исто Така познат како : - CR1220 ECR1220, KCR1220, BR1220, LM1220 . 5pcs/блистер картичка,2 блистер картички,10pcs Ние ќе испрати батерии во 1-2days со авион mail. Модел CR1220 Напон 3 V Norminal капацитет 50m Ah Norminal тековната 0.1 Димензија Кол(mm) 12 Димензија Хт(mm)(mm) 2.0 IEC CR1220 JIS N/A Хемија Литиум Mn O2 Големина N/A
Ние сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот на НАС,ние може да ви каже вкупната цена. Ние може да се испрати на стоки за кои било земји,shipcost на други земји, ве молиме контактирајте со нас.
Сите стоки ќе бидат испратени од страна на воздух mail од хонгконг /кина пост.
Исто така,ние може да се испрати на стоката со ЕМС/ТНТ експрес,превозот цена, ве молиме контактирајте со нас
Купувачот мора да направи плаќање во рок од 10 работни денови, по што тој/таа понуда нашите item(s).Ако купите грешка,ве молиме контактирајте со нас да ја откажете.
За повеќе прашања, ве молиме e-mail на нас,ние ќе бидеме во контакт со вас наскоро!!
1.Сите Производи се Сосема Нови, не се користи пред да.
2. Предмети ќе бидат испратени од странство. Купувачите треба да очекуваат да бидат наплатени увозни давачки. Тоа е да се каже повеќето предмети испратени од нас нема да се наплатува увозни давачки. Без оглед на увозни давачки беше обвинет или не, цената од нас се речиси повеќето конкурентни.
3. Сите продажни се конечни. Врати се прифатени на размена основа само. Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
4. Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на приемот. Ние ќе го организира повторна испорака на недостасува или скршени дел.
5.Објектот мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
6.Стоки исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
7. КЛИЕНТИТЕ МОРА ДА Е-ПОШТА ПРОДАВАЧОТ ЗА РАЗМЕНА ОВЛАСТУВАЊЕ ПРЕД ДА СЕ ВРАТИ ОБЈЕКТОТ.
8.Превозот и ракувањето со надоместоци се неповратни.
9.Купувачите плаќаат за сите врати/размена на превозот и ракувањето со такси.
10.Ве молиме ни e-mail доколку сте незадоволни со нас. Ако ни даде негативна повратна информација на e Bay пред се обидува да го реши проблемот, ние ќе го прифати ова како финалето на трансакцијата.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
3V
Тип На Батерија:
Li-Ion
Број На Модел На:
CR1220
Бренд Име:
Т&E
Големина:
12*2.0
Номиналниот Капацитет:
50mAh

Најдобри предлози во категоријата