.

.

10PCS AG3 LR41 392 SR41SW алкална батерија TIANQIU

10PCS AG3 LR41 392 SR41SW алкална батерија TIANQIU

DEN 47.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

10 PCS AG3 LR41 392 SR41,ВИДИ АЛКАЛНИ БАТЕРИИ брод од страна на воздух mail
Исто така познато и како : - AG3 LR41 392 SR41. 10pcs/блистер картичка. Ние ќе го испрати на батерии во 1-2days со авион пошта.
. Ако ви требаат ПОВЕЌЕ квантитет ве МОЛИМЕ изберете "Направи Понуда".Други количество ве молиме контактирајте со нас. повеќе квантитет може да добие повеќе попуст! Ние сме батерии трговија на ГОЛЕМО,Ако сакате да се купи повеќе батерии, ве молиме контактирајте со нас. Модел AG37 Напон 1.5 V Norminal капацитет 30m Ah Norminal тековната 0.57 Димензија Кол(mm) 7.8 Димензија Хт(mm)(mm) 3.6 IEC LR41 JIS N/A Хемија Алкална Големина N/A
Цената И Referrence Превозот Цена
Ние сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена. Ние може да се испрати на стоки за кои било земји,shipcost на други земји, ве молиме контактирајте со нас. услови & УСЛОВИ
1.Сите Производи се Сосема Нови, не се користи пред да.
2. Предмети ќе бидат испратени од странство. Купувачите треба да очекуваат да бидат наплатени увозни давачки. Тоа е да се каже повеќето предмети испратени од нас нема да се наплатува увозни давачки. Без оглед на увозни давачки беше обвинет или не, цената од нас се речиси повеќето конкурентни.
3. Сите продажни се конечни. Врати се прифатени на размена основа само. Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
4. Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на приемот. Ние ќе го организира повторна испорака на недостасува или скршени дел.
5.Објектот мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
6.Стоки исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
7. КЛИЕНТИТЕ МОРА ДА Е-ПОШТА ПРОДАВАЧОТ ЗА РАЗМЕНА ОВЛАСТУВАЊЕ ПРЕД ДА СЕ ВРАТИ ОБЈЕКТОТ.
8.Превозот и ракувањето со надоместоци се неповратни.
9.Купувачите плаќаат за сите врати/размена на превозот и ракувањето со такси.
10.Ве молиме ни e-mail доколку сте незадоволни со нас. Ако ни даде негативна повратна информација на e Bay пред се обидува да го реши проблемот, ние ќе го прифати ова како финалето на трансакцијата. ИСПОРАКА
Сите стоки ќе бидат испратени од страна на воздух mail од хонгконг /кина пост.
Исто така,ние може да се испрати на стоката со ЕМС/ТНТ експрес,превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Големина:
7.8x3.6
Број На Модел На:
AG3
Номиналниот Капацитет:
30mAH
Бренд Име:
Т&E
Номиналниот Напон:
1.5 V
Тип На Батерија:
Алкална

Најдобри предлози во категоријата