.

.

5X CR2354 BR2354 LM2354 2354 3V БАТЕРИИ

5X CR2354 BR2354 LM2354 2354 3V БАТЕРИИ

DEN 287.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка

5x SUNMAX CR2354 BR2354, LM2354, 2354 ЛИТИУМ БАТЕРИИ БРОД од страна на воздух mail
Исто така познато и како : - ECR2354, KCR2354, BR2354, LM2354, CR2354 BP, EA-2354 C. Ние ќе го испрати на батерии во 1-2days со авион mail.
Ако ви требаат повеќе квантитет ве МОЛИМЕ изберете "Направи Понуда".Други количество ве молиме контактирајте со нас. повеќе квантитет може да добие повеќе попуст! Ние сме батерии трговија на ГОЛЕМО,Ако сакате да се купи повеќе батерии, ве молиме контактирајте со нас.
Модел CR2354 Напон 3 V Norminal капацитет 490m Ah Norminal тековната 0.1 Димензија Кол(mm) 23 Димензија Хт(mm)(mm) 5.4 IEC CR2354 JIS N/A Хемија Литиум Mn O2 Големина N/A
Цената И Referrence Превозот Цена
Ние сме ГОЛЕМО од кина,и може да прифати било која количина батерии цел.Испрати модел и квантитетот да ,ние може да ви каже вкупната цена. Ние може да се испрати на стоки за кои било земји,shipcost на други земји, ве молиме контактирајте со нас. услови & УСЛОВИ
1.Сите Производи се Сосема Нови, не се користи пред да.
2. Предмети ќе бидат испратени од странство. Купувачите треба да очекуваат да бидат наплатени увозни давачки. Тоа е да се каже повеќето предмети испратени од нас нема да се наплатува увозни давачки. Без оглед на увозни давачки беше обвинет или не, цената од нас се речиси повеќето конкурентни.
3. Сите продажни се конечни. Врати се прифатени на размена основа само. Ако стоката треба да биде неисправен по приемот, клиентот има до 7 дена од денот на приемот за размена на нова.
4. Во случај на дел недостасува или дел од скршени, ве молиме да не информирате во рок од 2 дена од денот на приемот. Ние ќе го организира повторна испорака на недостасува или скршени дел.
5.Објектот мора да се врати во неговата оригинална и НЕИСКОРИСТЕНИ состојба.
6.Стоки исто така, мора да биде во оригинална кутија и пакување.
7. КЛИЕНТИТЕ МОРА ДА Е-ПОШТА ПРОДАВАЧОТ ЗА РАЗМЕНА ОВЛАСТУВАЊЕ ПРЕД ДА СЕ ВРАТИ ОБЈЕКТОТ.
8.Превозот и ракувањето со надоместоци се неповратни.
9.Купувачите плаќаат за сите врати/размена на превозот и ракувањето со такси.
10.Ве молиме ни e-mail доколку сте незадоволни со нас. Ако ни даде негативна повратна информација на e Bay пред се обидува да го реши проблемот, ние ќе го прифати ова како финалето на трансакцијата.
ИСПОРАКА
Сите стоки ќе бидат испратени од страна на воздух mail од хонгконг /кина пост.
Исто така,ние може да се испрати на стоката со ЕМС/ТНТ експрес,превозот цена, ве молиме контактирајте со нас.

Кон својствата

Номиналниот Напон:
3V
Големина:
23x5.4
Номиналниот Капацитет:
490mah
Тип На Батерија:
LiMnO2
Број На Модел На:
CR2354
Бренд Име:
Т&E

Најдобри предлози во категоријата