.

.

356378 3.7 V 2000mAh Li-Полимер Li-ion Литиум Батерија За Таблет КОМПЈУТЕР PDA DVD E-book Моќ банка Играчки 356578 ebook inves wibook 660

356378 3.7 V 2000mAh Li-Полимер Li-ion Литиум Батерија За Таблет КОМПЈУТЕР PDA DVD E-book Моќ банка Играчки 356578 ebook inves

DEN 479.52
Залиха
Достапно за вашата нарачка


Модел : ЕЛ - 356378
Димензија : Дебелина(± 0.2)x Width(± 2)x Length(± 2)(mm)
3.5x63x78
Номиналниот Напон : 3.7 V
Капацитет : 2000m Ah
Околу Тежина : 40g
Циклус на животот : 800 циклуси,Стабилни перформанси со 100% во куќата тестирање
Изградена во PCB за полнење ,испуштање и температурна заштита
Одговара за Далечински контролер,IPTV Set top кутија далечински контролер,LED осветлување,Подводни осветлување систем,Bluetooth уред,MP3/MP4 плеер,безбедност светилка,GPS,Мобилен телефон,Е-книга,Моќ банка,Преносни DVD, Воки токи,Лаптоп,Таблет PC,PDA,Игра плеер,Пос машина, електроника уред, Медицински Помагала ,Флеш осветлување градина осветлување,
Играчки ,Дизајнирање на проекти и др
Мало пакетот вклучува : 1 x батерија
Ве молиме, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо Цена и Добредојдовте прилагодено конфигурација или обликот
ние ќе брод преку пост зависи од дестинацијата земји и транзит време
Нарачки ќе биде предаден во рок од 1 дена по исплата е расчисти.
ние не сме одговорни за undelivered адреса. За руската клиент,ве молиме љубезно го напишете целото име и презиме
превозот време зависи од ефикасноста на вашиот локален поштата aind на царинската управа. Ако не примите објект во рок од 30 дена (4 недели),ве молиме контактирајте ме.
Следново е превозот време референца за некои земји.
САД/Канада/Австралија околу 15 работни дена
Западна Европа (со исклучок на Франција, Шпанија и Италија) околу 15 работни дена
Франција, Шпанија околу 15 работни дена
Италија околу 21 дена
Јужна Америка со околу 28 дена
Врати се прифатливи во рок од 14 дена по купувачот примените објектот.
Врати објектот треба да биде во оригинална состојба.
Ако не сте целосно задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите до нас со превозот надомест платен.
Ако објектот неисправни по приемот, pls контакт со докажување на фотографии ние ќе ви испратиме нова или ви вратат парите во ваша корист.

Кон својствата

Големина:
Prismatic
Тип:
Li-полимер
Бренд Име:
Easylander
Номиналниот Капацитет:
1351-2199mAh
Поставете Тип:
Само Батерии
Батеријата Број:
1pcs
Број На Модел На:
356378
is_customized:
Yes
Номиналниот Капацитет:
2000mAh
Големина:
T=3.5mm W=63mm L=78mm
користат за:
Таблет КОМПЈУТЕР PDA DVD E-book Моќ банка Играчки Телефон
Батеријата Својства:
Брендот на оригиналниот
За води:
2-жица Црвено позитивна црна негативни

Најдобри предлози во категоријата